NOVÉ DENNÍ A NOČNÍ KRÉMY COLOSTRUM+

Vážení členové Klubu ESSENS,

dnešním dnem uvádíme do prodeje zcela nové Denní a Noční krémy Colostrum+.

Inovované krémy omezující projevy stárnutí byly vytvořeny podle nové převratné receptury. Ta byla vytvořena na základě nejnovějších výzkumů a poznatků konzultovaných s externími partnery s dlouholetými zkušenostmi se specializací na vývoj a nové trendy v oblasti zdravotní kosmetiky.

Nové krémy jsou vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny, nejvyšší benefity však nabízí věkové skupině 30+.
Neobsahují parabeny a oproti původní receptuře z nich byly odstraněny veškeré konzervační látky, takže jde o 100% přírodní kosmetiku.
V nové receptuře byl navýšen obsah přírodní látky Colostrum, což vede k zesílení pozitivních účinků, mezi něž patří:
- vliv růstových faktorů – pozitivně působí na regeneraci buněk pokožky
- antibakteriální a protizánětlivé účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy - zabraňují zánětlivým onemocněním a podráždění kůže
- pozitivní účinky fosfolipidů (tuků a organických kyselin), které umožňují zejména snazší průnik účinných látek svrchní vrstvou pokožky a následnou tvorbu lipidického filmu (tenká vrstva výrazně zpomalující odpařování vody z pokožky)
Krémy dále obsahují Aloe Vera a makadamiový olej, který je známý jako silný antioxidant a zabraňuje poškození buněčných membrán.
Nová receptura bezezbytku splňuje klasifikaci „BIO produkt“.

Součástí balení jednotlivých krémů je kromě mnohojazyčného příbalového letáku i kosmetická špachtle, díky níž je zajištěno hygienické nabírání krému a při manipulaci tak nedochází k jeho kontaminaci.

DENNÍ KRÉM 50 ml COLOSTRUM+ parfemovaný / neparfemovaný
Obličejový krém díky pečlivě zvoleným složkám omezuje projevy stárnutí, podporuje obnovu kožních buněk a zjemňuje vrásky.

NOČNÍ KRÉM 50 ml COLOSTRUM+ parfemovaný / neparfemovaný
Obličejový krém pro noční regeneraci pokožky omezuje projevy stárnutí, díky přírodní složce cyklopeptid účinně zlepšuje elasticitu a pevnost kožních buněk.
Dopřejte své pleti to nejlepší, dopřejte ji luxusní inovované krémy Colostrum+.       

Doporučená prodejní cena: 880 Kč

essens auto...i ty ho můžeš mít....