ES'Leep - druhá z novinek ESSENS Home Pharmacy

Vážení členové Klubu ESSENS,

právě jsme naskladnili další novinku z doplňků stravy ESSENS Home Pharmacy - ES'Leep.

Pro koho je ES'Leep vhodný?
Pro všechny osoby, které chtějí podpořit kvalitní spánek. Maximální účinky ES’Leep se projeví při dodržování správné spánkové hygieny.

ES’Leep obsahuje účinnou kombinaci pěti látek, a to extrakt šištice chmele otáčivého, extrakt plodů višně obecné, inositol, extrakt černého pepře a chrom:

  • extrakt šištice chmele otáčivého přispívá uklidňujícím účinkem k podpoře dobrého spánku
  • višně, jako jedny z mála, jsou přirozeným zdrojem hormonu melatoninu, který má významný vliv na regulaci cirkadiánního denního rytmu těla a spánkového režimu, tzn. že vzestup jeho hladiny je spojen s nutkáním ke spánku
  • inositol je cyklický alkohol a klíčovou látkou v metabolismu nejen člověka, ale všech živočichů, rostlin i mikroorganismů. Velmi významně se účastní celé řady biochemických procesů, má zklidňující a antioxidativní účinky - chrání organismus před volnými radikály
  • maximální účinek kombinace výtažků z chmele, višně a inositolu podporuje extrakt černého pepře, který působí nejen jako inhibitor enzymů, ale má také pozitivní vliv na činnost nervové soustavy
  • chrom je důležitou látkou pro správný metabolismus makroživin v organismu

Obsah balení: 30 tablet

Doporučená prodejní cena: 585 Kč

 

Díky unikátní technologii vícevrstvého potahování a využití vhodných inhibitorů jde o převratný výrobek na poli doplňků stravy tohoto typu.
Všechny produkty ESSENS Home Pharmacy jsou vyvinuty a vyráběny pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění přísných pravidel a norem.
Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou.
Výrobky neobsahují cukr, lepek ani laktózu a nejsou testovány na zvířatech.

Náš tip:
Získejte špičkový ESSENS Vitamin C zcela ZDARMA! Stačí zakoupit 2 libovolné doplňky stravy z produktové řady ESSENS Home Pharmacy.

 

ESSENS Czech Club nabízí svým zákazníkům a členům nejen slevy, ale navíc dává dárky při nákupu pro celou rodinu. Neváhejte, zaregistrujte se ještě dnes a využívejte slevy na produkty ESSENS. ESSENS parfémy, ESSENS Aloe vera, ESSENS Colostrum, ESSENS Home pharmacy a jiné

Členové klubu ESSENS nakupuji levněji se slevou téměř 40% -68%... Staňte se členem a nakupujte přímo u ESSENS. Přečtěte si co získáte registrací zdarma.

 

ESSENS Czech = Vysoká životní kvalita za málo peněz

 

aloevera-colostrum-probiotika-parfémy-kosmetika-home pharmacy-domácí lékarna-probiotika-prebiotika-jogurtovač

 

essens auto...i ty ho můžeš mít....