LACTOFERRIN UNGENTUM

NOVINKA NA SVĚTOVÉM TRHU – ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM

TENTO ZCELA MIMOŘÁDNÝ PRODUKT NENAJDETE U ŽÁDNÉ KONKURENČNÍ SPOLEČNOSTI NA TRHU! 

Stejně jako ESSENS Lactoferrin tablets pochází i ESSENS Lactoferrin Unguentum z „dílny“ pana PharmDr. Milana Krajíčka, mezinárodně uznávaného experta a farmaceuta zabývajícího se vývojem, výzkumem a výrobou přírodních výživových doplňků. 

CO JE LACTOFERRIN? 
Lactoferrin je protein, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě, bílých krvinkách a v malém množství je obsažen ve VŠECH tělních tekutinách. Je součástí VROZENÉ imunity. 

LACTOFERRIN JE LIDSKÉMU TĚLU VLASTNÍ, TZN., ŽE JEJ UMÍ ROZPOZNAT A AKCEPTOVAT BEZ REAKCÍ. 
NAVÍC NA NĚJ DOPOSUD NEVZNIKLA REZISTENCE (JAKO NAPŘ. NA ANTIBIOTIKA I JINÁ LÉČIVA), DÍKY ČEMUŽ JE NEUSTÁLE ÚČINNÝ PRO KAŽDÉHO Z NÁS BEZ ROZDÍLU POHLAVÍ I VĚKU. 

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM OBSAHUJE STEJNĚ KVALITNÍ LACTOFERRIN JAKO JE V ESSENS LACTOFERRIN TABLETS A KTERÝ SE VYZNAČUJE TĚMI NEJLEPŠÍMI MOŽNÝMI HODNOTAMI 

- Lactoferrin je získaný z bovinního mléka, protože je nejvíce podobné tomu lidskému a při srovnávacích testech má STEJNOU účinnost. 
- Námi používaný Lactoferrin je nativní (nezničený teplem, enzymy ani chemikáliemi), protože klademe důraz na to, aby byl zpracován špičkovou technologií Z ČERSTVÉHO odstředěného mléka a nikoliv z výroby syrovátky, jako je tomu u konkurence. 
- Náš Lactoferrin prochází přísnou kontrolou saturace (nasycení) železem, a to z důvodu optimální regulace a udržování stálé hladiny těchto stopových prvků v těle. 
- Molekula našeho Lactoferrinu je stabilnější proti kyselinám a enzymům, takže je STÁLE AKTIVNÍ A ÚČINNÁ. 

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM je obohacený o panenský olivový olej, což zajišťuje vysokou hydrataci, výbornou roztíratelnost a dokonalou penetraci masti. 
ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM neobsahuje vodu a proto se velice pomalu rozpouští. V případě potřeby je možné rozpuštění urychlit tím, že postižené místo opláchneme pod tekoucí pitnou vodou (vyjma oka a nosu). 

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM má díky svému unikátnímu složení tyto vlastnosti: 
- antimikrobiální (působí proti mikroorganismům) 
- antibakteriální (působí proti bakteriím) 
- antivirální (působí proti virům) 
- má protizánětlivý účinek 

KDY APLIKOVAT ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM? 
- při poranění kůže 
- při oparech, aftech a popraskaných koutcích úst
- pro zklidnění zarudnuté pokožky v okolí nosu při nachlazení 

Aplikace: několikrát denně na postižené místo 
Obsah balení: mast 10 g 

Doporučená prodejní cena: 715 Kč 

Intenzivní mast ESSENS Lactoferrin Unguentum je vyvinutá a vyráběná pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit.

Členové klubu ESSENS nakupuji téměř 40% -74%...levněji   Chceš přivýdělekpasivní příjem nebo levný nákup? Neváhej, udělej si členství v klubu ESSENS. Registrace je zdarma a k ničemu Tě nezavazuje. Chceš vědět výhody členství? Klikni na tlačítko

essens auto...i ty ho můžeš mít....