ESSENS sprchové gely a balzámy

Dnešní moderní ženy i muži pečují o své tělo celkově a nepoužívají pouze parfémy. Přípravky jako např. sprchový gel a tělový balzám na ošetření celého těla ve stejné vůni posílí účinek každého parfému. Všechny sprchové gely a tělové balzámy ESSENS mají také intenzivnější parfemaci a usnadní vám obklopit se svojí oblíbenou vůní po celý den.

Sprchové gely ESSENS - hydratační komplex a konopný olej ve sprchovém gelu účinně myje a zároveň ošetřuje pokožku. Pleť je po umytí hladká, hebká a chráněná proti vysušení. Konopný olej,  podporuje navíc regeneraci pokožky a blahodárně působí na pohybový aparát. 

Dostupné jsou ve všech dámských vůních parfémů: W101–W140 a ve všech pánských vůních: M001 – M020

Cena: 200 ml | 100 Kč

Tělové balzámy ESSENS - s obsahem meruňkového oleje, který má zvláčňující, účinky. Výživné, regenerační a hydratační složky, které napomáhají udržení pružnosti pleti a tvoří pokožku hedvábně jemnou. Dále vitamín E, který působí protizánětlivě a pomáhá zabraňovat poškození pokožky volnými radikály. Máslo Karité podporuje ochranu pleti před UV zářením, zklidňuje ji a regeneruje. Tělový balzám ESSENS je vhodný pro každodenní péči o všechny typy pleti po koupeli, opalování i depilaci.

Cena: 200 ml | 150 Kč

TIP: Použijete-li více výrobků stejné vůně – sprchový gel, tělový balzám, parfém – vůně provoní oblečení a vydrží pak velmi dlouho. Dostupné jsou ve všech dámských vůních parfémů: W101–W140

Členové klubu ESSENS nakupuji levněji se slevou téměř 40% - 74%... Staňte se členem a nakupujte přímo u výrobce. 

essens auto...i ty ho můžeš mít....