ESSENS parfémy - co byste měli vědět o parfémech

Ptáte se proč jsou parfémy světoznámých značek tak přemrštěně drahé? Zde je odpověď:

Cesta značkového parfému, než se dostane k zákazníkovi

Toto je běžná cesta, kde každý na tom musí něco vydělat a proto jsou značkové parfémy tak drahé.

 • Parfemista
 • výrobce esencí
 • výrobce parfému
 • návrhář luxusního flakónu
 • honorář celebrity, které musí výrobce zaplatit za použití jejího jména
 • reklama v televizi a luxusních časopisech
 • velkoobchod, doprava
 • maloobchod, nájmy a náklady parfumerií, prodávající personál atd.
 • zákazník zaplatí za 50ml 3000Kč včetně provizi každého podílejícího článku

Cesta parfému ESSENS Czech, než se dostane k zákazníkovi:

Firma ESSENS Czech vyrábí parfémy se stejným složením světoznámých značek za podstatně nižší cenu!    U ESSENS neplatíte za značku parfému, luxusní flakon, jména celebrit atd. ale pouze za jeho recepturu, výrobu a výsledek je přitom stejný. Podívejme se na cestu parfému ESSENS Czech:

 • parfemista
 • výrobce esencí
 • výrobce parfému vyrábí stejné parfémy, ale s číselným označením místo jmény drahých celebrit, v levných, elegantních flakónech místo drahých luxusních, které zákaznice stejně vyhodí pokud je prázdný
 • ESSENS, doprava může být zdarma
 • zákazník zaplatí za 50ml pouze 410Kč, členská cena je dokonce ještě nižší. U ESSENS Czech neplatíte žádné dodatečné licenční příplatky.Proto jsou ESSENS parfémy tak levné

Kvalita parfémů ESSENS Czech

Firma ESSENS Czech nabízí ty nejkvalitnější produkty, které se dají na trhu sehnat. Běžně kupují zákaznice z 85%  tzv. Eau de Toilet (8-15% vonných esencí), protože jsou pro ně cenově dostupné.Toto je ale klam, vůně dlouho nevydrží, a je nutné se několikrát denně navonět. Tímto je spotřeba větší, a Eau de Toilet je pro zákaznici dražší než parfém.

ESSENS Czech nabízí parfémy s 20% vonných esencí za bezkonkurenční cenu a vůně vydrží celý den!  Všechny výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU a navíc jsou levné.

Mezinárodní normy vonných esencí

Běžně když slyšíme slovo parfém, zahrnujeme i parfémovou, toaletní a kolínskou vodu. Není tomu ale tak! Podívejme na rozdíl mezi nimi, který je především v množství vonných esencí obsažených v lihovém základu.

Kolínská voda (Eau de Cologne, EdC) – obsahuje 3 až 5 % vonné esence v cca 70% lihu.

Kolínská voda je vytvořena především pro daný okamžik, vyprchá po krátké době a musí se několikrát denně nanášet a je ekonomicky nevýhodná, dále ji můžete použít na obličej k čištění a uzavírání pórů jako např. u vody po holení, která obsahuje také změkčovadla jako jsou glyceriny, tyto mají dodat pleti hebkost.

Toaletní voda (Eau de Toilette, EdT) – obsahuje 4 až 8 % vonné esence v cca 80% lihu. Na trhu se prodává 85% světové produkce, protože jsou pro zákazníky cenově dostupné. Je určena především k naparfémovaní oděvu, na pokožce vydrží krátkou dobu a je nutné zopakovat nástřik cca. Po dvou hodinách a je sice cenově dostupnější než parfém, ale ekonomicky nevýhodná.

Parfémová voda (Eau de Parfum, EdP) – obsahuje 8 až 15 % vonné esence v cca 85-90% lihu.Parfémová voda se dá používat jak na pokožku tak i na oděv, vydrží mnohem déle než toaletní voda, ale jedná se zde zředěný parfémový koncentrát, který je cenově výhodnější než parfém, ale musí se aspoň jednou denně obnovit.

Parfém (Parfum, P) – obsahuje 15 až 30 % vonné esence v koncentrovaném lihu (alkoholu). Parfém voní nejdéle, jak na těle, tak i na prádle,  ale aby olej obsažený v parfémech nezanechal skvrny není vhodné aplikovat parfémy přímo na textil.

Parfémy ESSENS obsahuji 20% vonných esencí, to znamená, že vydrží stejně tak dlouho jako běžně prodávané značkové parfémy. ESSENS parfémy jsou levné, kvalitní parfémy dostupné pro každého.

Pokud si stále ještě nejste jisti s výběrem vhodné vůně, doporučujeme přečíst si katalog vůní, který Vám pomůže najít vhodný parfém právě pro vás.

K výběru správného parfému  vám doporučujeme zakoupit sadu vzorků parfémů ESSENS.

Členové klubu ESSENS nakupuji levněji se slevou téměř 40% - 74%... Staňte se členem a nakupujte levně přímo u výrobce

essens auto...i ty ho můžeš mít....