ESSENS parfémy - co byste měli vědět o parfémech

Ptáte se proč jsou parfémy světoznámých značek tak přemrštěně drahé? Zde je odpověď:

Cesta značkového parfému, než se dostane k zákazníkovi

Toto je běžná cesta, kde každý na tom musí něco vydělat a proto jsou značkové parfémy tak drahé.

 • Parfemista
 • výrobce esencí
 • výrobce parfému
 • návrhář luxusního flakónu
 • honorář celebrity, které musí výrobce zaplatit za použití jejího jména
 • reklama v televizi a luxusních časopisech
 • velkoobchod, doprava
 • maloobchod, nájmy a náklady parfumerií, prodávající personál atd.
 • zákazník zaplatí za 50ml 3000Kč včetně provizi každého podílejícího článku

Cesta parfému ESSENS Czech, než se dostane k zákazníkovi:

Firma ESSENS Czech vyrábí parfémy se stejným složením světoznámých značek za podstatně nižší cenu!    U ESSENS neplatíte za značku parfému, luxusní flakon, jména celebrit atd. ale pouze za jeho recepturu, výrobu a výsledek je přitom stejný. Podívejme se na cestu parfému ESSENS Czech:

 • parfemista
 • výrobce esencí
 • výrobce parfému vyrábí stejné parfémy, ale s číselným označením místo jmény drahých celebrit, v levných, elegantních flakónech místo drahých luxusních, které zákaznice stejně vyhodí pokud je prázdný
 • ESSENS, doprava může být zdarma

Kvalita parfémů ESSENS Czech

Firma ESSENS Czech nabízí ty nejkvalitnější produkty, které se dají na trhu sehnat. Běžně kupují zákaznice z 85%  tzv. Eau de Toilet (8-15% vonných esencí), protože jsou pro ně cenově dostupné.Toto je ale klam, vůně dlouho nevydrží, a je nutné se několikrát denně navonět. Tímto je spotřeba větší, a Eau de Toilet je pro zákaznici dražší než parfém.

ESSENS Czech nabízí parfémy s 20% vonných esencí za bezkonkurenční cenu a vůně vydrží celý den!  Všechny výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU a navíc jsou levné.

Mezinárodní normy vonných esencí

Běžně když slyšíme slovo parfém, zahrnujeme i parfémovou, toaletní a kolínskou vodu. Není tomu ale tak! Podívejme na rozdíl mezi nimi, který je především v množství vonných esencí obsažených v lihovém základu.

Kolínská voda (Eau de Cologne, EdC) – obsahuje 3 až 5 % vonné esence v cca 70% lihu.

Kolínská voda je vytvořena především pro daný okamžik, vyprchá po krátké době a musí se několikrát denně nanášet a je ekonomicky nevýhodná, dále ji můžete použít na obličej k čištění a uzavírání pórů jako např. u vody po holení, která obsahuje také změkčovadla jako jsou glyceriny, tyto mají dodat pleti hebkost.

Toaletní voda (Eau de Toilette, EdT) – obsahuje 4 až 8 % vonné esence v cca 80% lihu. Na trhu se prodává 85% světové produkce, protože jsou pro zákazníky cenově dostupné. Je určena především k naparfémovaní oděvu, na pokožce vydrží krátkou dobu a je nutné zopakovat nástřik cca. Po dvou hodinách a je sice cenově dostupnější než parfém, ale ekonomicky nevýhodná.

Parfémová voda (Eau de Parfum, EdP) – obsahuje 8 až 15 % vonné esence v cca 85-90% lihu.Parfémová voda se dá používat jak na pokožku tak i na oděv, vydrží mnohem déle než toaletní voda, ale jedná se zde zředěný parfémový koncentrát, který je cenově výhodnější než parfém, ale musí se aspoň jednou denně obnovit.

Parfém (Parfum, P) – obsahuje 15 až 30 % vonné esence v koncentrovaném lihu (alkoholu). Parfém voní nejdéle, jak na těle, tak i na prádle,  ale aby olej obsažený v parfémech nezanechal skvrny není vhodné aplikovat parfémy přímo na textil.

Parfémy ESSENS obsahuji 20% vonných esencí, to znamená, že vydrží stejně tak dlouho jako běžně prodávané značkové parfémy. ESSENS parfémy jsou levné, kvalitní parfémy dostupné pro každého.

Pokud si stále ještě nejste jisti s výběrem vhodné vůně, doporučujeme přečíst si katalog vůní, který Vám pomůže najít vhodný parfém právě pro vás.

K výběru správného parfému  vám doporučujeme zakoupit sadu vzorků parfémů ESSENS.

Členové klubu ESSENS nakupuji levněji se slevou až 70%... Staňte se členem a nakupujte levně přímo u výrobce

essens auto...i ty ho můžeš mít....