Essens Aloe Vera

essens-aloeveraAloe Vera ESSENS - plnohodnotná výživa bohatá především na vitaminy a minerální látky je jednou ze základních podmínek zachování zdraví. Nedostatek vitamínů a stopových prvků nepříznivě ovlivňuje funkci celého organismu, fyzickou výkonnost a stárnutí buněk.

Moderní uspěchaný způsob života, chronický stres, nízká duševní i tělesná aktivita, nesprávná výživaznečištěné ovzduší, kouření, návykové látky, různé léky urychluje stárnutí buněk tím, že sebou nese množství škodlivých faktorů, které buňky poškozují.Výsledkem je nedostatek energie, pocit chronické únavy, roztržitost, zapomnětlivost, poruchy pamětideprese, ale při dlouhodobějším nedostatku dochází i degenerativním nemocem.

Naše tělo potřebuje více látek, které zvyšují jeho obranyschopnost – tedy silnější antioxidační bariéru. Antioxidanty působí na více úrovních: zachytávají volné radikály a likvidují je, zabraňují poškození buněčných membrán, a v konečném důsledku buňky i regenerují a vitalizují.

Aloe Vera je směsí přírodních antioxidantů, enzymů a vitamínů, které:

  • zvyšují odolnost organismu proti únavě a zlepšuje výkonnost,
  • posilují imunitní systém,
  • detoxikuje organizmus
  • přispívá k ochraně proti mikroorganizmům
  • zvyšuje vitalitu a optimalizuje duševní výkon
  • zlepšují paměť a přispívají k celkové psychické i fyzické pohody
  • podporují trávení,
  • přispívá k udržení zdravé pokožky

Přípravek Aloe Vera můžeme doporučit všem, jejichž činnost si vyžaduje zvýšenou pozornost a maximální soustředění, Aloe Vera firmy ESSENS se liší od jiných firem zpracováním metodou TOTALOE

Účinek přípravků Aloe Vera lze účinně podpořit současným užíváním Colostra ve formě kapslí COLOSTRUM ESSENS,které přispívá k revitalizaci buněk, tkání a funkcí opotřebených věkem (pokožka, svaly, nervové buňky, psychická kondice,) .

Tato kombinace pouze podtrhuje celistvost účinků Aloe Vera a Colostra na lidský organismus a jeho pozitivní účinky

Chceš nakupovat Aloe Vera produkty levně? Neváhej, udělej si členství v klubu ESSENS. Registrace je zdarma a k ničemu Tě nezavazuje. Chceš vědět výhody členství? Klikni na tlačítko

ESSENS  Lifestyle, Essens VIP Club, ESSENS klub, ESSENS Europe club, Aloe vera

 

essens auto...i ty ho můžeš mít....